Oficjalne oświadczenie CI Games dotyczące Metacritic

Według wiedzy CI Games oraz zgodnie z powszechnie dostępnymi informacjami utworzenie konta na serwisie Metacritic jest dobrowolne i odbywa się bez jakichkolwiek ograniczeń. Spółka CI Games nie prowadzi zorganizowanych działań polegających na celowym tworzeniu pozytywnych opinii o grze „Sniper Ghost Warrior 3” i nie ma kontroli ani wpływu na tworzenie takich kont.

Zaobserwowaliśmy jednak zjawisko oceniania naszej najnowszej gry, „Sniper Ghost Warrior 3”, na „0” z kont, które nie posiadają żadnej historii w serwisie Metacritic. Budzi to nasze  wątpliwości co do rzeczywistej wiarygodności, jakości i wartości tych ocen. Jednocześnie cieszymy się, że dużej części graczy nasza ostatnia gra naprawdę się podoba. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z graczami/ użytkownikami za pośrednictwem naszych kanałów w kluczowych social mediach oraz na platformie Steam, gdzie na bieżąco udzielamy informacji i pomocy zainteresowanym. To dla nas priorytet, aby wszyscy grający otrzymali od nas wsparcie.

Podkreślamy, że cały nasz zespół intensywnie pracuje nad kolejnymi ulepszeniami gry „Sniper Ghost Warrior 3”.  W najbliższych dniach oraz w kolejnych tygodniach udostępnimy patche z dalszymi poprawkami na wszystkie platformy. Jednocześnie pracujemy nad nowymi dodatkami do gry, w tym nad istotnym dodatkiem fabularnym „The Sabotage”, który zostanie udostępniony graczom w ciągu najbliższych miesięcy.